جشن تقدیر از حامیان وخیران سالمندان در سرای صدیق

در سال‌روز میلاد باسعادت حضرت ولی‌عصر(عج) شماری از خبرنگاران، وبلاگ‌نویسان، خیران و سایر اقشار به سرای سالمندان صدیق خرم‌آباد رفتند.

 این مراسم که با عنوان "جشن تقدیر از حامیان و خیران سالمندان" برگزار شد، برنامه‌هایی شاد و مفرح برای سالمندان و حضار اجرا گردید.

در این مراسم کاظم صدیق مدیر موسسه خیریه صدیق اعلام آمادگی خود را جهت واگذاری کلیه املاک و دارایی‌هایش جهت ایجاد کتاب خانه، مدرسه، سرای سالمندان و ... اعلام نمود و ابراز امیدواری کرد مسوولان نیز در این زمینه با خیران همکاری لازم را به عمل آورند.

وی در بخشی از سخنانش به گلایه از مسوولان علوم پزشکی استان پرداخت و گفت: چند سال قبل ساختمانی بزرگ در خیابان شهید مطهری را در اختیار دولت قرار دادم تا به عنوان مرکز درمانی درآید اما دولت به تعهدات خود در این زمینه عمل نکرد و تجهیزاتی برای این مرکز تهیه ننمود.

در بخش‌ دیگر این برنامه محمد حسن خشنود مدیر سرای سالمندان صدیق نیز در خصوص وضعیت نگه‌داری سالمندان در این سرا توضیحاتی ارائه کرد.

هوشنگ رئوف شاعر لرستانی نیز اشعاری در این خصوص برای حضار قرائت نمود.

از نکات جالب این مراسم حضور بانوان سالمند مرکز با سربند گل‌ونی بود که همگی به طور یک‌دست از این سرپوش سنتی زنان لرستان استفاده کرده بودند.

/ 0 نظر / 35 بازدید