خانه خیرین لرستان

صورتجلسه خانه خیرین لرستان مورخ 20/3/94
نویسنده : خانه خیرین لرستان - ساعت ٥:۱٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/۳/٢٧
 

 

 

 

 

بسمه تعالی

 

 

 

صورتجلسه خانه خیرین استان لرستان

 

در ابتدای جلسه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید آقای موسوی مدیر عامل خانه خیرین استان با اشاره به اینکه در آستانه فرا رسیدن ماه مبار ک رمضان هستیم از خدا می خواهیم که همه ما را توفیق بندگی عطا فرماید و همه ی اعضا را به ترویج برنامه های دینی و قرآنی وشناسایی و کمک به افراد مستمند در این ماه پر برکت دعوت نمودند.

 

آقای موسوی با اشاره به اعتماد سازی و اطلاع رسانی جامع در بین مردم خواستار برگزاری برنامه های فرهنگی و تبلیغاتی در صدا وسیما و حضور فعال اعضا در جلسات و پذیرش مسؤلیت توسط اعضاء و به ثمر رساندن اهداف جلسات شدند.

 

در ادامه آقای خنجری از کارشناسان استانداری با بیان اینکه مردم کشور ما سابقه ای دیرینه در امر مشارکت داشته و دارندواشاره به اینکه هر جا حضور مردم پر رنگ بوده پشتوانه ای محکم برای دولت بوده است بحث ساماندهی و برنامه ریزی مؤسسات و برخورد با افراد سود جو که با ایجاد تشویش در ذهن مردم آنان را از شرکت در این امر خداپسندانه باز می داردرا مطرح کردند که با تشکیل اکیپی از ادارات مرتبط و اعضای خانه خیرین و نظارت بر عملکرد مالی این مؤسسات و شفاف سازی عملکرد آنان برضرورت این امر تاکید کردند.

 

خانم ایوبی در ادامه جلسه با مطرح کردن مشارکت های علوم پزشکی در بحث سلامت و مجمع خیرین سلامت و حضور و نقش آنان در خانه خیرین خواستار همکاری با مجمع خیرین سلامت شدند همچنین خواستار پیگیری اهداف جلسه و عملیاتی کردن آنان شدند.

 

آقای باباپور با پیشنهاد اطلاع رسانی مردم ازطریق رسانه های جمعی و شبکه های اجتماعی و جلب اعتماد مردم در بحث مشارکت و برخورد با سود جویان در این راستا، باز توانی مدجویان و کاهش وابستگی آنان به سازمان را خواستار شدند.

 

آقای جوانمرد در ادامه جلسه با بیان اینکه با حضور اعضا خانه خیرین در نماز جمعه های شهرستان ها و همکاری فعال با صدا وسیما می توان تبلیغات گسترده ای در این زمینه نمود.

 

در پایان جلسه مقرر گردید جلسه آینده خانه خیرین در شهرستان ازنا با حضور هیئت مدیره برگزار گردد وبا تاکید بر عملیاتی شدن مصوبات جلسه ،جمع آوری لیست جامع مؤسسات خیریه استان به آقایان خنحری و باباپور محول شد و محور اصلی جلسه آینده انسجام وحدت و تعامل و همکاری بین مؤسسات خیریه در دستور کار جلسه آینده قرار گرفت.

 

 

 

و من الله التوفیق

 

مدیر عامل خانه خیرین استان لرستان

 

سید رحیم موسوی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


این جلسه با حضور آقایان :

1-آفای موسوی

2-آقای خنجری

3-آقای باباپور

4-آقای جوانمرد

5-آقای جمشیدیان

و خانم ها:

1-خانم ایوبی

2-خانم پیوند

3-خانم نظری

4-خانم صفر بیرانوند

5-خانم رشیدی